Упростите выражение:

5/6 (4.2 х - 1 1/5 у) = 5.4 (2/9 х - 1.5 у)

+1
Ответы (1)
  1. 31 декабря, 13:45
    0
    5/6 (4.2 х - 1 1/5 у) = 5.4 (2/9 х - 1.5 у)

    3.5 х-у=1.2 х-8.1 у=3.5 х-у-1.2 х+8.1 у=2.3 х+8 у