Спрастите вираз 5b+9b 17b-4b n+12n 3k-k+7k

+2
Ответы (1)
  1. 30 января, 22:05
    0
    5b+9b=14b

    17b-4b=13b

    n+12n=13n

    3k-k+7k=9k