510 173 - 209 * (8112^39+196) - 102720:96*207

+1
Ответы (1)
  1. 13 мая, 18:22
    0
    1) 8112:39=208

    2) 208+196=404

    3) 102720:96=1070

    4) 1070*207=221490 5) 209•404=84436

    5) 510173-84436 = 425737

    6) 425737-221490 = 204247