Ba (oh 2 + h3po4-ba

ca+hci

na oh+h2s

cqo + h2so4

+2
Ответы (1)
  1. 1 октября, 02:00
    0
    3 Ba (OH) 2 + 2 H3PO4 = Ba3 (PO4) 2 + 6 H2O

    2 NaOH + H2S = 2 H2O + Na2S

    CuO + H2SO4 = CuSO4 + H2O