Користуючись видданими речовинами добудьте Fe (OH) 2

+4
Ответы (1)
  1. 5 февраля, 04:16
    0
    FeSO4+2NaOH=Fe (OH) 2+Na2SO4

    FeCl2+2NaOH=Fe (OH) 2+2NaCl