з якими речовинами формули яких HCl Ca (OH) 2 FeO CO2 H2SO4 може реагувати NaOH

+3
Ответы (2)
  1. 16 декабря, 14:01
    0
    NaOH + 2HCl = NaCl + H2O

    NaOH + Ca (OH) 2 = / / /

    NaOH + FeO = / / /

    2NaOH + CO2 = Na2CO3 + H2O

    2NaOH + H2SO4 = Na2SO4 + 2h2O

    / / / не идет
  2. 16 декабря, 14:19
    0
    HCl+NaOH=NaCl+H2O

    CO2+2NaOH=Na2CO3+H2O

    2NaOH+H2SO4=Na2SO4+2H2O