1) Добудьте купрум (2) гидроксид, а з нього-купрум (2) оксид

2) З ферум (3) оксиду добудьте ферум (3) гидроксид.

+4
Ответы (2)
  1. 12 мая, 11:20
    0
    CuCl2 + 2KOH = Cu (OH) ↓2+2KCl

    Cu (OH) 2 = t=> CuO + H2O

    Fe2O3 + 3H2O = t=> 2Fe (OH) 3
  2. 12 мая, 11:24
    0
    CuSO4 + 2 NaOH = Cu (OH) 2 + Na2SO 4

    Cu (OH) 2 = CuO+H2O

    Fe2O3+3H2O=2Fe (OH) 3