Лануюг перетворення Fe➡Fe2O3➡FeCl3➡Fe (OH) 3➡Na3FeO3➡Na3 [Fe (OH) 6]

+2
Ответы (1)
  1. 17 апреля, 07:20
    0
    1) 4Fe+3O2=2Fe2O3

    2) Fe2O3+6HCl=2FeCl3+3H2O

    3) FeCl3+3KOH=Fe (OH) 3+3KCl

    4) Fe (OH) 3+3NaOH=Na3FeO3+3H2O

    5) Na3FeO3+3H2O = Na3[Fe (OH) 6]