З якими з наведених речовин буде реагувати соляна кислота:

CaO, H2S04, Al (OH) 3, NaCl

+4
Ответы (2)
  1. 26 апреля, 20:36
    0
    CaO+2 НCl=СаCl2+Н2 О

    Al (OH) 3+3 НCl=AlCl3+3 Н2 О
  2. 26 апреля, 23:35
    0
    будет реагировать с CaO, Al (OH) 3