З якими з речовин буде реагувати HCl:Mg, NaOH, Cu, SO3, Ca, K2CO3?

+3
Ответы (1)
  1. 28 сентября, 13:48
    0
    Мg + 2HCL = MgCL2 + H2

    NaOH + HCL = NaCL+H2O

    Ca+2HCL = CaCL2 + H2

    K2CO3 + HCL = 2 KCL + CO2 + H2O