Fe (OH) 2+HNO3=

Fe (OH) 3+H2SO4=

MgO+HCl=

+4
Ответы (2)
  1. 10 апреля, 18:45
    0
    Fe (OH) 2+2HNO3=Fe (NO3) 2+2H2O

    2Fe (OH) 3+3H2SO4=Fe2 (SO4) 3+6H2O

    MgO+2HCl=MgCl2+H2O
  2. 10 апреля, 19:19
    0
    Fe (OH) 2+2HNO3=Fe (NO3) 2+2H2O

    2Fe (OH) 3+3H2SO4=Fe2 (SO4) 3+6H2O

    MgO+2HCl=MgCl2+H2O