ZnCl2+KOH=?

Al2 (SO4) 3+NaOH=?

K2O+H2O=?

AgNO3+KOH=?

AlCl3+BaOH2=?

+4
Ответы (2)
  1. 7 февраля, 14:46
    0
    ZnCl2 + 2KOH = Zn (OH) 2+2KCl

    Al2 (SO4) 3 + 6NaOH = 2Al (OH) 3↓ + 3Na2SO4

    K2O + H2O = 2KOH

    AgNO3+KOH = KNO3 + AgOH

    AlCl3+BaOH2=2 AL (OH) 3 + 3 BaCl2
  2. 7 февраля, 15:32
    0
    ZnCl2+2KOH=2KCl+Zn (OH) 2

    Al2 (SO4) 3+6NaOH=3Na2SO4+2Al (OH) 3

    K2O+H2O=2KOH

    AgNO3+KOH=AgOH+KNO3

    2AlCl3+3BaOH2=3BaCl2+2Al (OH) 3