Ca (NO3) 2+ZnSO4 = ...

... = Fe (NO3) 2+Cu

Ca+F2 = ...

PbCO3 = ...

... = BaCO3+NaNO3

Na2SO3 + ... = NaCl+H2O+SO2

NH3 + ... = NH4J

LiNO3 = ... + O2

+3
Ответы (1)
  1. 8 декабря, 17:28
    0
    Ca (NO3) 2+ZnSO4=CaSO4+Zn (NO3) 2

    Сu (NO3) + Fe=Fe (NO3) 2+Cu

    Ca+F2=CaF2

    PbCO3=CO2+PbO

    Ba (NO3) 2+Na2CO3=BaCO3+2NaNO3

    Na2SO3+2HCL=NaCl+H2O+SO2

    NH3+Hi=NH4J

    2LiNO3=2LiNO2+O2