1) C13H28+CuO 2) CO2+H2O+Cu 3) Ca (OH) 2+CO2

+4
Ответы (1)
  1. 24 декабря, 00:01
    0
    1) C13H28 + 40 CuO = 13 CO2 + 14 H2O + 40 Cu

    2) Cu+CO2+H2O=CuCO3+2H

    3) CO2 + Ca (OH) 2 = CaCO3 + H2O