N2O5+H2O=?

SO3+H2O=

K2O+H2O

Cu+H2O=

K+H2O=

Ca+H2O=

P2O5+H2O=

SO2+H2O=

BaO+H2O=

Na2O+H2O=

CuO+H2O=

+5
Ответы (2)
  1. 18 декабря, 05:25
    0
    1) 2HNO3

    2) H2SO4

    3) 2KOH

    4) CuO+H2.

    5) 2K+2H2O=2KOH+H2

    6) Ca+2H2O=Ca (OH) 2+H2

    7) P2O5+3H2O=2H3PO4

    8) H2SO3

    9) Ba (OH) 2

    10) 2NaOH

    11) Cu (OH)
  2. 18 декабря, 06:30
    0
    HNO3, KOH, Cu (OH) 2+H2, KOH+H2, Ca (OH) 2+H2, H3PO4, H2SO3, Ba (OH) 2, NaOH, Cu (OH) 2