Кинь тягне воза зи швидкистю 2/м с перекладаючи 100H. визначте потужнисть яку розвивае кинь

+5
Ответы (1)
  1. 22 июля, 20:41
    0
    Здравствуй!

    N=F*v=100*2=200 Вт (H*m) / s