Автомобиль першу половину шляху рухався зи сталою швидкистю 30 м/с, а второй-зи швидкистю 20 м/с. визначне середню швидкисть руху автомобиля на весь шлях

+1
Ответы (1)
  1. 22 января, 21:53
    0
    Средняя скорость V=2V1*V2 / (V1+V2)

    V=2*20*30 / (20+30) = 1200 / 50=24 м/с