Протягом 30 с поизд рухався ривномирно зи швидкистю 72 км/год. Який шлях пройшов поизд?

+1
Ответы (1)
  1. 11 марта, 20:12
    0
    S=V*t_ формула шляху

    S=72*30=2160 км