Поизд рухаеться ривномирно зи швидкистю 72 км/год. Який шлях вин проходить за 12 секунд

+4
Ответы (1)
  1. 17 апреля, 07:18
    0
    1) 12 сек = 12/60 (мин) = 1/5 (мин) = (1/5) : 60 (час) = 1/300 (часа)

    2) 72 * (1/300) = 72/300 = 12/50 = 6/25 (км) = 0,24 (км)

    Ответ 0,24 км