Швидкисть поизда на пидйому 30 км/год, а на спуску 90 км/год. визначте середню швидкисть на всьому шляху, яущо спуск у 2 рази довший вид пидйому

+5
Ответы (1)
  1. 1 октября, 23:17
    0
    V1=30 км/ч, v2=90 км/ч, t1=2t2. Найти Vc. Решение: Vc = (S1+S2) / (t1+t2) = (v1t1+v2t2) / (2t2+2t2) = (2v1t2+v2t2) / 3t2 = (2*30+90) / 3=150/5=50 км/ч