Визок масою 150 кг стоить нерухомо. по ньому з одного кинця в инший зи швидкистю 1 м/с видносно визка починае йти дивчина маса якои 30 кг. визначте Якоб буде при цьому швидкисть визка видносно земли

+3
Ответы (1)
  1. 5 апреля, 11:42
    0
    M1v1 - m2v2 = 0 по закону сохранения импульса, тогда v1=m2v2/m1=30*1/150=0,2 м/с