Разложите на множители ху-zy-x2+2xz-z2

+4
Ответы (1)
  1. 29 июня, 13:17
    0
    ху-zy-x2+2xz-z2 = ху-zy-x2+xz+xz-z2=y (x-z) - x (x-z) + z (x-z) = (y-x+z) (x-z)