Решите уравнение: 2 = (З х - 5) - (7-4 х) ; 8 х + 5 = 119 + (7-З х)

+4
Ответы (1)
  1. 18 апреля, 21:32
    0
    1) 2=3 х-5-7+4 х

    3 х-5-7+4 х=2

    7 х=2+5+7

    7 х=14

    х=2

    2) 8 х+5=119 + (7-3 х)

    5-119=-8 х+7-3 х

    5-119-7=-11 х

    -121=-11 х

    х=11