Упрастите выражение:

а) 7a + (2a+3b) =

б) (5x+7a) + 4a=

в) (3x-6y) - 4x=

г) 3m - (5n+2m) =

+2
Ответы (2)
  1. 5 февраля, 17:51
    0
    9a+3b

    5x+11a

    7x-6y

    m-5n
  2. 5 февраля, 18:30
    0
    А) 7 а+2 а+3 в=9 а+3 в = 3 (3 а+в)

    б) 5 х+7 а+4 а=5 х+11 а

    в) 3 х-6 у-4 х=-х-6 у = - (х+6 у)

    г) 3m-5n-2m=m-5n