решите уравнения

а) - 2x+7x=-10

б) - 3y + (4y-2) = 0

в) - (x+6) + 3 * (x+2) = 0

г) 2 * (y-9) - 5 * (y-3.6) = 27

+4
Ответы (1)
  1. 7 ноября, 05:57
    0
    А) - 2 х + 7 х = - 10

    5 х=-10

    х=-10:5

    х=-2

    б) - 3 у + (4 у-2) = 0

    -3 у+4 у-2=0

    у-2=0

    у=2

    в) - (х+6) + 3 * (х+2) = 0

    -х-6+3 х+6=0

    2 х=0

    х=0:2

    х=0

    г) 2 * (y-9) - 5 * (y-3.6) = 27

    2 у-18-5 у+18=27

    -3 у=27

    у=27: (-3)

    у=9