0.2 * (6 х-5) - 4 * (0.2 х-2) = - 1

+3
Ответы (1)
  1. 30 марта, 06:04
    0
    1,2 х-1-0,8 х-8=-1

    0,4 х=-1+1=0

    0,4 х=0

    х=0