даны векторы а (5; 1) и b (-2; 3). Вычеслить (вектор a+вектор b)

+4
Ответы (2)
  1. 29 августа, 21:09
    -1
    А+b=c

    c (5-2; 1+3)

    c (3; 4)
  2. 29 августа, 21:23
    0
    A+b = (5-2; 1+3) = (3; 4) ...