2 (5 х-4 у+1) - 3 (3 х-3 у+1) упростить

+4
Ответы (1)
  1. 17 декабря, 19:04
    0
    2 (5 х-4 у+1) - 3 (3 х-3 у+1) = 10 х-8 у+2-9 х+9 у-3=x-y-1