465 * 204-8904: (22*308-6692) - 94504

+5
Ответы (1)
  1. 20 сентября, 03:41
    0
    465*204-8904: (22*308-6692) - 94504=250

    1) 22*308=6776

    2) 6776-6692=84

    3) 465*204=94860

    4) 8904:84=106

    5) 94860-106=94754

    6) 94754-94504=250