Решите уравнение:

36 - (6-x²) = x (2.5-x)

+3
Ответы (1)
  1. 5 июня, 10:44
    0
    36 - (36-12 х+х^2 (степень)) = 2.5 х-х^236-36+12 х-х^2=2.5 х-х^2-х^2+x^2=2.5x-12x 0=9.5x x=0