Преобразуйте в многочлен:

(7 х+а) 2

(5 с-1) (5 с-1)

(3 а+2b) (3a-2b)

+4
Ответы (1)
  1. 11 февраля, 02:17
    0
    (7 х+а) 2 = 14 х+2 а

    (5 с-1) (5 с-1) = (5 с-1) в квадрате = 25 с2-10 с+1

    (3 а+2b) (3a-2b) = 9 а2-4b2