Решите уравнения

3y-11=1-2y 2 (y+2) = - 3 (y-1)

+2
Ответы (2)
  1. 24 февраля, 03:51
    0
    3 у-11=1-2 у 2 у+4=-3 у+3

    3 у=12 2 у+4+3 у-3=0

    У=4 5 у+1=0

    5 у=-1

    У=-1/5
  2. 24 февраля, 04:52
    0
    3 у+2 у=1+11

    5 у=12

    у=12:5

    у=2,4

    2 у+4 = - 3 у+3

    2 у+3 у=3-4

    5 у = - 1

    у = - 0,2