Система

2x+y=6 и 1/2x+3/2y=1

+1
Ответы (1)
  1. 5 декабря, 02:44
    0
    2X + Y = 6 - - - > Y = 6 - 2X

    1/2X + 3/2 * (6 - 2X) = 1

    1/2X + 9 - 3X = 1

    - 2.5X = - 8

    X = 3.2

    Y = 6 - 6.4 = (- 0.4)