Разложите на множители

ах-2 а-3 х+6

+1
Ответы (1)
  1. 18 марта, 19:18
    0
    ах-2 а-3 х+6 = (ах-2 а) - (3 х-6) = а (х-2) - 3 (х-2) = (а-3) (х-2)