y²-5y-24=0 розвяжить ривняння

+4
Ответы (1)
  1. 22 февраля, 19:14
    0
    D=25+4*24=121=11^2

    y1=5-11/2=-3

    y2=5+11/2=8

    (y+3) (y-8) = 0