розвяжить неповни квадратни ривняння 1) 2 х²-18=0 2) 3 х²-4 х=0

+2
Ответы (2)
  1. 7 октября, 15:46
    0
    1) 2 (х²-9) = 0

    (х-3) (х+3) = 0

    х=3 х=-3

    2) х (3 х-4) = 0

    х=0 3 х=4

    х=0.75
  2. 7 октября, 17:52
    0
    1) 2 (х²-9) = 0

    (х-3) (х+3) = 0

    х=3 х=-3

    2) х (3 х-4) = 0

    х=0 3 х=4

    х=0.75