Розвяжить ривняння

log4 (x-3) + log4x=1

+2
Ответы (1)
  1. 13 октября, 19:15
    0
    log4 (x-3) + log4 (x) = 1

    log4 (x-3) (x) = log4 (4) ^1

    (x - 3) (x) = 4

    x^2-3x-4=0

    Д=9-4 * (-4) = 25 = 5^2

    x1 = (3+5) / 2=4

    x2 = (3-5) / 2=-1