9/2*sqrt (5) + 121/12*sqrt (5) =

+2
Ответы (1)
  1. 31 марта, 12:56
    0
    9/2*√5+121/12*√5 = (9/2+121/12) * √5=

    (54+121) / 12*√5=175/12*√5=

    =175√5/12