8,75: 0,125 - 3,5 : 0,5;

(3,637+10,563) * 2,5+4,5;

+2
Ответы (1)
  1. 18 июля, 11:34
    0
    1.8,75: 0,125 - 3,5 : 0,5 = 70-7=63

    2. (3,637+10,563) * 2,5+4,5; = 40