Решить уравнения

4 (2-3x) = - 7x+10

+1
Ответы (1)
  1. 18 марта, 18:51
    0
    4 (2-3x) = - 7x+10

    8-12x=-7x+10

    -12x+7x=-8+10

    -5x=2 / делим на (-5)

    X=-0,4