Обчислити значення виразу:

2 * sin (π/8) * cos (π/8)

+5
Ответы (1)
  1. 20 ноября, 18:48
    0
    2*sin (пи/8) * cos (пи/8) = sin2 * (пи/8) = sin (пи/4) = корень из 2/2. используем формулу: sin2a=2sinacosa.