Реши систему уравнений x2-y2=36

x+y=4

+5
Ответы (1)
  1. 7 сентября, 17:05
    0
    {x+y=4

    { (x-y) (x+y) = 36⇒x-y=9

    прибавим

    2x=13

    x=6,5

    6,5-y=9

    y=-2,5

    (0,5; -2,5)