Розкласти на множники

х^3+5 х^2+х+5

+3
Ответы (2)
  1. 11 апреля, 15:11
    0
    X^3+5x^2+x+5 = (x^3+x) + (5x^2+5) = x (x^2+1) + 5 (x^2+1) = (x+5) (x^2+1) (x^2+1)
  2. 11 апреля, 18:08
    0
    X^3+5x^2+x+5 = x^2 (x+5) + (x+5) = (x+5) (x^2+1)