Розкласти на множники много члена а) 9 х2+12 х+4-у2 б) (3 х-2) 2 - (х+1) 2

+5
Ответы (2)
  1. 14 июня, 03:14
    0
    9x^2 + 12x + 4 - y^2 = (3x + 2) ^2 - y^2 = (3x + 2 - y) • (3x + 2 + y)

    (3x - 2) ^2 - (x + 1) ^2 = (3x - 2 - (x + 1)) • (3x - 2 + (x + 1)) = (3x - 2 - x - 1) • (3x - 2 + x + 1) = (2x - 3) • (4x - 1)
  2. 14 июня, 03:43
    0
    A) 9x² + 12x + 4 - y² = (9x² + 12x + 4) - y² = (3x + 2) ² - y² =

    = (3x + 2 - y) (3x + 2 - y)

    б) (3x - 2) ² - (x + 1) ² = (3x - 2 - x - 1) (3x - 2 + x - + 1) = (2x - 3) (4x - 1)