Разложите на множители

ху^4-2 у^4-ху+2 у

+1
Ответы (1)
  1. 1 августа, 19:38
    +1
    Ху^4-2 у^4-ху+2 у=ху (у^3-1) - 2 у (у^3-1) = (ху-2 у) (у^3-1) = у (х-2) (у^3-1)