Розкласти на множники (2 а-1) ^2-100

+1
Ответы (1)
  1. 1 января, 20:15
    0
    (2a-1) ^2-100 = (2a-1) ^2-10^2 = ((2a-1-10) * (2a-1+10) = (2a-11) * (2a+9). Ответ: (2a-11) * (2a+9).