розкласти на множники

100-9[2]=?

х[2]-49y[2]=

4+4x+x[2]

+3
Ответы (1)
  1. 3 июня, 22:57
    0
    (10-9) * (10+9) = 1*19=19

    (x-7y) * (x+7y)

    (2+x) ^2