Y3-49y=y (y2-49y) так?

-3a2-6ab-3b2=-3 (a2-2ab=b) = (a-b) 2

+2
Ответы (1)
  1. 4 октября, 06:36
    0
    У^3-49 у=у (у^2-49) = у (у-7) (у+7)

    -3 а^2-6 ав-3 в^2=-3 (а^2+2 ав+в^2) =

    =-3 (а+в) ((а+в)