Разложите на множители

а) 81-х^2

б) 49 х^2-16 у^2

в) р^2-2 ру+у^2

г) у^3-64 у

+3
Ответы (1)
  1. 30 марта, 19:10
    +1
    А) 81-х^2 = (9+х) (9-х)

    б) 49 х^2-16 у^2 = (7 х-4 у) (7 х+4 у)

    в) p^2-2py+y^2 = (p-y) ^2

    г) у^3-64 у=у^3-4^3 у = (у-4) (у^2+4 у+4^2).