Геометриялык прогрессиянын биринши мушеси 1/9-ге, ал алтыншы мушеси 27-ге тен болса, онда (в3) ^2+в4 орнегинин манин тап.

комектесиндерши

+1
Ответы (1)
  1. 18 мая, 00:34
    0
    B1 = 1/9

    b6=27

    27 = (1/9) * q^5

    243=q^5

    q=3

    b3 = (1/9) * 3^2=1

    b4 = (1/9) * 3^3=9

    (b3^2) + b4=1+9=10